Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

205 Postów

(morss.)
Stały Bywalec
czesio2009 napisał:jakże Cię Andrzeju miło znów \"przeczytac\" !a przykładów z żywota Twego to faktycznie mógłbyś mnogo dać
Nie mam wcale na Imię Andrzej, ani też Gabriel jak to mnie ktoś wyżej nazwał.

Nie rozumiem was ludzie, czy wy nie potraficie prowadzić na forum normalnej dyskusji, tak bez wyimaginowanych przeciwników i bez domniemanych "prywatnych osobistych wycieczek".
Zauważyłem już dawno temu iż na tym forum, zawsze w jakimkolwiek poważnym temacie roi się od nagminnego ubliżania, tym co piszą jednak nie po myśli temu co ubliża i pomawia.
Inaczej nie potraficie, a później niektórzy dziwią się, że ich emigracyjne otoczenie delikatnie pisząc olewa.
Żałosne i mało poważne to wszystko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(3sort)
Stały Bywalec
Ja tak tylko, z ciekawosci Co to znaczy......... "domniemanych "prywatnych osobistych wycieczek"" ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(3sort)
Stały Bywalec
Wracajac do prosby jego wielmoznosci marszalka cyrku.
Oswiadczam ze zawsze reaguje. Jak szkaluja obecny rzad to reaguje pozytywnie i popieram. Jak natomiast generalizuja i mowia ze Polacy to k...y i zlodzieje to oczywiscie wyjasniam. I jak mowia ze w Polsce prawica to tez reaguje i wyjasniam ze to komunizm wraca a nie prawica. Zastanawiam sie czy pan marszalek jest zadowolony bo reaguje. Tak jak chcial.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok